ORIGINÁLNÍ

MAYDAY

KOKTEJLY

PROSTOR PRO VAŠE PÁRTY

Hledáte místo pro Vaši oslavu narozenin, promoce, či jiného životního jubilea?

Sháníte prostory, které budou vhodné pro Vaši firemní akci?

Nyní již nemusíte! Zajistíme Vám vše potřebné od dekorace, přes technické vybavení, až po alko/nealko drinky, catering, doprovodný program a mnoho dalšího tak, aby i ten nejnáročnější zákazník byl spokojený, neboť to co nás žene vpřed, je Vaše spokojenost.

Soukromé a firemní akce

 

V případě, že hledáte prostor, kde oslavit své narozeniny, promoce, či jinou důležitou životní událost, nabízíme Vám pro tuto příležitost pronájem samostatného salonku s vlastním barem. Kapacita salonku je ​80 sedících osob plus přísálí salonku.

Dle Vašeho přání zajistíme dekoraci, catering, doprovodný program, živou hudbu, či vystoupení Dj atd. V případě potřeby Vám rádi poskytneme i našeho šikovného fotografa.

Při pořádání firemních akcí nabízíme nadstandartní technické vybavení v podobě nejmodernější profesionální audio vizuální techniky. V salonku se nachází Samsung LCD TV v HD kvalitě s úhlopříčkou 190cm, na které můžete promítat firemní prezentace, školit zaměstnace a mnoho dalšího. Samozřejmostí je i možnost zapůjčení bezdrátového mikrofonu značky Sennheiser a ozvučení celého salonku pomocí LD Systems.

Ať už se u nás chystáte oslavovat, či pořádat firemní akce, zajistíme pro Vás nezapomenutelný catering formou rautu. Naši profesionální barmani Vám připraví exluzivní výběrovou kávu, či cocktaily a jako sladkou tečku na závěr si můžete vychutnat delikátní dezerty od našich špičkových cukrářů.

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím emailu: bar@maydaybar.cz nebo na tel. čísle + 420 601 230 320